UĞUR ELEKTRONİK ADINA HAKKIMIZI ARAMAK ADINA ÖNERİ.

Bu konu kripto55 tarafından 2 sene önce açıldı, 281 kere okundu ve 1 Cevap verildi.
kripto55
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 0
2 sene önce

Uğur abime saygı ve sevgi selamlarımı iletiyorum.

öncelikle bu konuda yenen hakkımızı savunduğu için çok teşekkür ediyorum. defineci olarak yazıyor ve önerimi sunuyorum. devlet bizim başarımızı ve yeteneklerimizi red ediyor. ben samsun bölgesinde büyük bir olaya ses getirmek için bir çok kişiyle görüştüm.ama maddi olarak ımkansızlığımdan yapamadım.

devlet bize bu gidişle haklarımızı vermeyecek vermezde çünkü devletin baş kademesinde bu altınları ve eserleri yiyen yöneticiler var . kendi aç gözleri ve her aksamki yüzlerce dolarlık havyarlı balık partilerden vazgeçmez aşağılık insan ve delet adamları var. bu eserleri kendileri çalıp yediklerinden kimseye yedirmezler.

bende millet olarak birleşip bir öneri sundum dedimki belli bir bölge bulalım tespit edelim burda yüzlerce binlerce kişi dedektörlerle buluşalım arama yapıp arazide bulunan çer çöp sikke vs ne varsa basınla beraber gidip müzeye verelim karşılığını alalım dedim ama olmadı.

eğer toplum mıllet olarak bunu yaparsak kımse bıze bışey yapamaz. jandarma araziyi bassa yüzlerce kişiyi nasıl tutuklayacak götürecek imkanı yok bu şekilde yapmazsak bunun onune geçemeyiz .siz öncü olun yüzlerce kişi toplanalım gidelim araziye tek tek yapıp hem dogayı temizleyelim hemde hemde bu düzeni topluca yıkalım.

3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 (3 Oy, Ortalaması: 5,00 Verilen 5)
Oy Vermeniz İçin Lütfen Üye Olun.
Loading...
Klan
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 4
Yanıt Sayısı: 7
2 sene önce
Korkusu Hz.Allah olanının sırtı yere gelmez İnşallah. "Peygamberlerin hayatlarında sizler için kıssalar var" diye ayetinde buyuran rabbime hamd olsun. Oncelikle Hz.Muhammad sallallahu aleyhi vesselem efendimize ve dogruyu soyluyor diye kavimleri tarafindan taslanan, testereyle kesilen yurtlarindan kovulan sehit peygamberlere ve tum peygamberlere selam olsun. Musluman olarak İslami cercevede bakilmasi ve yasanilmasi gerekirken insanin kendi uydurdugu adalet ve hukuk kanunlarinin sonuclarini yasiyor ve goruyoruz. Her birey muslumanligi isine geldigi gibi yasiyor malesef. İman ve itikat esaslari cercevesin de dogruluktan ayrilmamak duasi ile selam eder bu konuyu actiginiz icin tesekkur ederim.
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Reklam
Abone Olun Güncel Kalın.

  • 1218 Kayıtlı Üye
  • 411 Konu
  • 457 Cevap
  • Son Üye Erolo
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • SÜPER MODERATÖR (2)
  • MODERATÖR (1)