Define İşaret Forum Kuralları

Bu konu Uğur Kulaç tarafından 2 sene önce açıldı, 2500 kere okundu ve 8 Cevap verildi.
Uğur Kulaç
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 106
Yanıt Sayısı: 31
2 sene önce

Define İşaret Forum Kuralları:

 

1: Define İşaret Forum’da yazılan paylaşılan Resim Ve mesajlardan tamamen yazan forum üye / üyeleri sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan ve paylaşılanlar’dan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

2: Sitemizde Kazı, Kıralım, Çıkaralım, Paylaşalım, Tarihi Tahrip Edelim, Vs gibi yazılar yazmak, tarihi buluntu yada buna benzer eser yayınlamak yasaktır, ayrıca yazdığınız her mesaj ve resim video vs yazdığınız gibi kalıcı olmayabilir görevliler tarafından kaldırılabilir olası durumlarda Alt yapı sorunları ve başka sorunlar nedeniyle mesajlar silinebilir yada kaybolabilir. Kullanıcı başvururken bunları defineisaret üyesi olarak kabul etmiş olur.

3:  Define İşaret Forumlar’da iki farklı üyelik (hesap, kullanıcı) sahibi olmanız yasaktır. Tek bir hesap ile girmeniz, dolaşmanız paylaşım ve mesaj atmanıza izin verilmektedir.

4: Define İşaret Forum’da Tehdit edici, nefret dolu, küfürlü, örf, adet ve geleneklere  karşı istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk, siyasi ve parti üzerine ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.

5: Define İşaret  Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, uluslararası kanun, tüzük veya anlaşmalara, ülkemiz çıkarlarına, kişilik haklarına veya genel toplum ahlak kurallarına aykırı, din, dil, ırk, Siyasi Parti cinsiyet ve benzeri ayrımcılıkları destekleyen konular açmak ve içerikler göndermek, Paylaşmak linkler vermek, normal konuları amacının dışına saptırmak, yönlendirmek ve diğer kullanıcıları rahatsız edecek boyutlara taşımak kesinlikle yasaktır.

6: Define İşaret Forum’da, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin, Firmaların ve ürünlerinin tanıtımı yayınlamak ve buna yeltenmek kesinlikle yasaktır.

7: Define İşaret Forum admin ve süper moderatör, moderatörleri kurallara uymayan üyelerin iletişim bilgilerine ait olan profillerini, etkinliklerini silme, mevcut hesaplarına bloke koyma hakkına sahiptir.. sildiği, durdurduğu konu ve mesajlardan dolayı üyeler tarafından sorumlu tutulamaz.  Define İşaret Forum kurallarına uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında giriş engeli koyulabilir, gerekirse sistemimizden kayıtları süresiz silinir.

8: Define İşaret Bu forumların yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar, her türlü uygunsuz ve itiraz edilebilecek içerik ve materyali olabildiğince kısa sürede forumdan silecek olsalar da, bütün mesajların incelenmesi mümkün olamayabilir.  Bu Yüzden Define İşaret Forumlara gönderilen her mesaj, onu gönderenin görüşlerini yansıtmakta ve yazarının sorumluluğu altında olup, kendilerine ait mesajlar dışında moderatörler ya da adminler kullanıcı mesajlarının içeriğinden dolayı sorumlu tutulamazlar.

9: Define İşaret Paylaşılan Konu  başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil vs ve kişiye özel başlıklara protesto amaçlı destek verilmeyebilir. Makalelerin tümü kalın harfle yazılması yasaktır. Sadece belirleyici ve önemli bölümleri belirginlestiriniz.  Örnek : Bu İşaret Nedir ?

10: Konu, Mesaj, Resim, Video  ve Üyelik sildirme; Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler ve konular silinmeyecektir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, (giriş sınırı) erişime kapatabilir. Konu ve mesajlarımı silin gibi bir talepte bulunamaz. bu sadece yönetimin inisiyatifine kalmış bir durumdur.

11:Kişisel bilgilerin Define İşaret Forum’da paylaşılmasını tavsiye etmiyoruz, paylaştığınız kişisel bilgilerinizin diğer forum kullanıcıları tarafından kötü amaçlı kullanılabilir, Bu gibi davranışlardan dolayı  Define İşaret forumu’muz sorumlu tutulamaz tüm sorumluluk konuyla ilgili üyelerindir.

12:Define İşaret Forum’da yazısmalar kurallara uygun yapılmak zorunda olup. Karşılıklı tartışma, kavga vs yasaktır. Görüşler farklı olabilir. O konu ile alakalı herkes kendi düşüncesini ve tecrübesini aktarır. Değerlendirme, konu sahibine aittir.

13: Özel mesajla, yerinizi beraber açalım vb. teklifleri yapanlar siteden sure siz uzak lastırılır. ve bu tür kişilere itimat etmeyiniz

14: Ekip kurmak için organizasyon yapmak yasaktır. Beraber iş yapalım vb. teklifler yasaktır. Tespiti halinde sure siz siteden uzaklaştırılırlar.

Define İşaret Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı, forum yöneticilerince her zaman saklıdır.

Define İşaret Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarını tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından,Dolayı sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir beyanat kabul edilmez.

Define İşaret Yönetimi

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 Oy, Ortalaması: 5,00 Verilen 5)
Oy Vermeniz İçin Lütfen Üye Olun.
Loading...
İşaret Bilgisiz Define Dedektörsüz Bulunmaz...!
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 50 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 2
2 sene önce
Selamün Aleyküm Uğur Bey Ben öğrenciyim bu işe çok meraklıyım bana 2. el gold finder uygun fiyatlı verebilir misiniz ya da hediye de edebilirsiniz.Sizi çok seviyoruz.Lütfen bana dönüş yapın. Bende işaretlerde var İNŞALLAH onlarıda göndereyim size
Uğur Kulaç
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 106
Yanıt Sayısı: 31
2 sene önce
2.El Gold Finder Fiyatı 3.500 Tl'dir İşaretleriniz in Resimlerini de Forum Sayfamıza Konu Açarak Atabilirsiniz.
İşaret Bilgisiz Define Dedektörsüz Bulunmaz...!
RESUL
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 1
2 sene önce
Şuan inanın kimse benim kadar gold finderi istemiyordur her gece onun hayaliyle uyuyorum desem inanmassiniz ama param olsa 1 saniye bile durmam borclar bi yana ben şuan sadece makinanin parasını dusunuyorm Allah hepimizin yardımcısı olsun özellikle uğur kulaç hocamıza
Dağcı
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 5
Yanıt Sayısı: 26
2 sene önce
Abi Gold finderin fiyatı düştü mü yoksa arkadaşamı bu fiyat
Hero
SÜPER MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 18
2 sene önce
2.El Fiyatı
Define Tutkunu
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 4 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 11
2 sene önce
Burası Forum Kuralları Bölümü Bu Tür Yerlere Konu Açmayın...! Yorum Yapmamaya Dikkat Edin..
Ah Şu Dağların Dili Olsada Atılan Her Adımı Satırlara Sığdırsa Şu Deli Gönül Define Tutkunluğumuza.
Xndaff
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 3
Yanıt Sayısı: 3
2 sene önce
Usta bnm işataretler var nasıl nereye atem
Arex
SÜPER MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 23
2 sene önce
Define İşaretleri Bölümüne Tıklayın Sağ Üste "Konu Aç" Tıklayarak Konu Açabilirsiniz
TÜRK Aç Kalır Susuz Kalır Ama Devletsiz Kalmaz
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Reklam
Abone Olun Güncel Kalın.

  • 1321 Kayıtlı Üye
  • 435 Konu
  • 457 Cevap
  • Son Üye Deniz34
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • SÜPER MODERATÖR (2)
  • MODERATÖR (1)