Hakkımızda

Define ile uğraşan insanların Bilgi edine bilmesi ve yaptıkları iş de hata yapmamalarını sağlamak için kurulan bu sitede. Sizlere defineciliğin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız. Bu iş ile uğraşmak isteyen kişilere defineciliğin sırlarını, bugüne kadar kimsenin cevap veremediği soruların cevaplarını bu forum sitesinde bulabilecek siniz.

Sizlere. Definecilik ile ilgili bugüne kadar açıklanmamış tüm sırları açıklayacak ve sorularınızın cevaplarını vermeye çalışacağız. Halen daha ülkemizde kendine yer bulamamış bu topluluk bu ezilmişlikten ve dışlanmışlık dan kurtularak bir gün hak ettiği yere gelecek. Bunun olabilmesi için biz definecilere çok iş düşmektedir.
Definenin temel mantığını, definenin nerede ve nasıl aranması gerektiğini. Bunları yaparken tarihe ve tarihi eserlere zarar verilmemesi gerektiğini, define de kullanılan işaretleri, bu işaretlerin ne anlama geldiğini, azınlık ve medeniyet işaretlerin in bir birinden farklı olduğunu, define aramak için kullanılan dedektör, alan taramaları, yeraltı görüntüleme sistemlerini hangilerin in kullanılması gerektiğini. Define kazısı sırasında başınıza gelen sihir ve tılsım olaylarına karşı nasıl tedbir alacağınız ile ilgili bilgileri bulacaksınız. Bizler defineye gönül vermiş kişiler olarak definecilerin sorunların ın çözümü için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Bildiğimiz her şeyi ve tecrübelerimizi sizler ile paylaşarak sizlerin hata seviyenizi minimuma düşürmek istiyoruz. Definenin her aşaması ile ilgili bilgileri bu sitede bulabileceksiniz. Definenin araştırma safhasında işaretlerin bulunması ve ne anlama geldikleri ile ilgili bilgileri. Bu işaretlerin hangi medeniyet ile ilgili olduğunu, definenin yerin in tam olarak tespit edilmesi için kullanılan detektörlerin nasıl seçilmesi gerektiğini. Derin araştırmalar için kullanılan yeraltı görüntüleme sistemlerini, alan tarama denilen halen daha mantığı açıklanmamış cihazların nasıl çalıştığını. Ve doğruluk derecelerini. Kazı esnasında başınıza gelecek olan sihir ve tılsım olaylarına karşı nasıl tedbir alacağınızı sizler ile paylaşacağız. Saygı Ve Sevgiyle.

 

Define İşaret Yönetimi : Uğur KULAÇ

www.ugurelektronik.com

Reklam
Abone Olun Güncel Kalın.

  • 1349 Kayıtlı Üye
  • 453 Konu
  • 457 Cevap
  • Son Üye Recep.poyraz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • SÜPER MODERATÖR (2)
  • MODERATÖR (1)