Ermeni Tılsımının Çözümü

Bu konu Uğur Kulaç tarafından 2 sene önce açıldı, 3811 kere okundu ve 1 Cevap verildi.
Uğur Kulaç
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 121
Yanıt Sayısı: 31
2 sene önce

Ermeni tılsımları :

     Ermeniler gömdükleri definelerin alınmaması veya kendilerinden başkasının almaması için tılsım denilen bir dizi işlem gerçekleştirdiler. Bu işlemi cinler aracılığı ile yaptılar. Bir kısım insanın inanmadığı bu doğaüstü metafizik olaylar geçmiş medeniyetlerin bildiği ve insanlara Allah ın izniyle iki meleğin öğrettiği sihir ve tılsım yöntemleridir. Bir gücü açığa çıkaran veya bir manevi varlığı çağıran bu gizli kelimeler bazı ainler ile yapıldığında insanın bilmediği alemler den bilmediği mahlukları çağırma ve onlarla anlaşmalar yaparak istedikleri bedelin ödenmesi karşılığında gömülen definelerin korunması talebidir. Bu bedel çoğunlukla insan kurban etmektir. Sihir ile baş edebilmek için yapılmış sihirlerin nasıl yapıldığını bilmek ve onun çözümünü de bilmekten geçer. Bu sıradan hocaların ve cincilerin işi değildir. Bu iş için özel eğitilmiş insanlar aracılığı ile ancak çözüle bilir.( lütfen define tılsımların ın çözümü kitabımıza bakın)

4 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 5 (4 Oy, Ortalaması: 5,00 Verilen 5)
Oy Vermeniz İçin Lütfen Üye Olun.
Loading...
İşaret Bilgisiz Define Dedektörsüz Bulunmaz...!
Bio İnfograph
ACEMİ
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 27
2 sene önce
Hocam ben kitabinizi okuyorum defineciy im diyen herkesinde alıp okumasını tavsiye ederim çünkü define ve tilsim anlamında terihte içinde olmak üzre herseyvar elinize yureginize vede emeğinize sağlık
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Reklam
Abone Olun Güncel Kalın.

  • 1348 Kayıtlı Üye
  • 451 Konu
  • 457 Cevap
  • Son Üye Snmsn
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • SÜPER MODERATÖR (2)
  • MODERATÖR (1)