mersin dedektör

Bu konu Uğur Kulaç tarafından 1 sene önce açıldı, 1225 kere okundu ve 1 Cevap verildi.
Uğur Kulaç
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 105
Yanıt Sayısı: 31
1 sene önce

mersin dedektör

mersin dedektör olarak hizmet veren Uğur Dedektör mersin bayisi  bulunduğu bölgede dedektör, alan tarama, yeraltı görüntüleme, ikinci el dedektör, kiralık dedektör ürünleri sunuyor.Bölgedeki insanların genel olarak ihtiyaç duyduğu derin arama ve ayrımlı dedektör modellerini bayimizde ücretsiz eğitim ve test ederek satın alabilirler.

kiralık dedektör sisteminde  dedektörün kira bedeli haricinde belirlenen nakit teminat miktarı alınır ve kira süresi bitiminde dedektör firmada kontrol edilir herhangi bir eksik, kırık olmadığı taktirde teminat iade edilir.ikinci el dedektör fiyatları ve stok durumu için iletişime geçiniz.

mersin dedektör

Mersin dedektör olarak definecilerin bilgilendirilmesi ve eğitilmesi amacıyla Anadolu Definecileri Eğitim ve Araştırma Derneği ANDEFDER Mersin temsilcisi olarak çalışmalar yapmaktayız.Bunlara örnek olarak mersinde yapılan ilk toplantıya 110 kişilik katılım ile bölge definecilerinin aklında ki soru işaretleri, define ve definecilik konuları, kanundaki eksiklikler ve dedektör konularında bilgilendirmeler yapıldı. Buna ikinci örnek olarak Toroslar Belediyesi “Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonunda”  “Andefder Mersin Konferansı” düzenlendi Mersin bölgesindeki çalışmalar devam etmektedir.

mersin dedektör iletişim bilgileri;
Piri Reis Mah. Silifke Cad. No:202/B 1.Okay Apt. Yenişehir Mersin
0505 472 42 97  –  0324 325 88 80

 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalaması: 5,00 Verilen 5)
Oy Vermeniz İçin Lütfen Üye Olun.
Loading...
İşaret Bilgisiz Define Dedektörsüz Bulunmaz...!
Hero
SÜPER MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 18
1 sene önce
mersin dedektör tolga bey gereken hizmeti ve ilgiyi gösteriyor kendisine güvenebilirsiniz
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Reklam
Abone Olun Güncel Kalın.

  • 1304 Kayıtlı Üye
  • 437 Konu
  • 459 Cevap
  • Son Üye Caglar
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • SÜPER MODERATÖR (2)
  • MODERATÖR (1)