Altın Ayrımlı Dedektör İle 1 Küp 17Kg “ALTIN” Testi

Bu konu Uğur Kulaç tarafından 2 sene önce açıldı, 1295 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Uğur Kulaç
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 121
Yanıt Sayısı: 31
2 sene önce

Altın Ayrımlı Dedektör

altın ayrımlı dedektör Gold Finder “Altın Küp” testi.Gold Finder dedektör küpü genel aramada tespit ediyor ve ayrım bölümünde “ALTIN” olarak ayrım yapabiliyor,diğer dedektör sistemlerinin aksine Gold Finder VLF sistem ile çalışıyor ve “ALTIN” ayrımı yapabiliyor,pulse sistemler altın ayrımlı dedektör olabilir mi ? diye soruyorsunuz pulse dedektörler de altın yoktur, ferro – non-ferro yani demir ve demir değil şeklinde bir ayrıma sahiptirler fakat bu ayrımıda başarılı bir şekilde yaptıkları pek söylenemez,VLF sisteme göre pek çok eksiği ve külfeti bulunan pulse sistemleri doğru amaçlar için yani yüzeysel aramacılıkta kullanırsanız faydasınız görebilirsiniz.

Altın ayrımlı dedektör Gold Finder şuanda “ANDEFDER” Anadolu Definecileri Eğitim ve Araştırma Derneği ne üye olanlara özel indirim ile satılmaktadır,sizde derneğe üye olarak bu indirimden faydalanabilirsiniz.

Gold Finder dedektör satın almak istiyorsanız “Uğur Elektronik” sitesini ziyaret edebilir ve e-ticaret üzerinden veya havale yaparak satın alabilirsiniz.

 

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 Oy, Ortalaması: 0,00 Verilen 5)
Oy Vermeniz İçin Lütfen Üye Olun.
Loading...
İşaret Bilgisiz Define Dedektörsüz Bulunmaz...!
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Reklam
Abone Olun Güncel Kalın.

  • 1348 Kayıtlı Üye
  • 451 Konu
  • 457 Cevap
  • Son Üye Snmsn
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • SÜPER MODERATÖR (2)
  • MODERATÖR (1)