Alan Tarama Fiyatları

Bu konu Uğur Kulaç tarafından 1 sene önce açıldı, 1016 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Uğur Kulaç
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 123
Yanıt Sayısı: 31
1 sene önce

Alan tarama fiyatları Uğur Elektroniğin üretmiş olduğu Nova 716 hem çift kişi hem de tek kişi kullanımına uygun frekans destekli olan bu alan taramalar nasıl çalışır, Herkes kullanabilir mi, alan tarama dedektörü diye tabir edilen bu cihazlar altın bulur mu, altına nasıl tepki verir verdiği tepkilerin doğruluğu var mıdır, en uygun alan tarama nasıl olur fiyatları nelerdir, her yerden alan tarama alınır mı sizlerin merak ettiği bu sorular cevap verilecektir.

Piyasa da bir çok farklı marka modelde üretilmiş çok farklı alan tarama fiyatları bulunmakta. Bunları güvenirliği konusuna gelirsek, metal dedektörler gibi bu cihazlar size metali net bir şekilde bulur diye test ederek garanti vermemekte, sadece alan taramalar da şu bilinmeli ki boşluk bulmakta etkili cihazlardır. Bu Cihazlar sizi metale de götürebilir suya da götürebilir. Eğer ki bu cihazı aldığınız yer size böyle bir garanti veriyorsa metale gider diye güvenirliği sorgulanır.

altin arama fiyatlari

Uğur Elektronik bu konu da yılların vermiş olduğu tecrübe bilgi birikimi sayesin de deneme yanılma yöntemiyle yönetimiyle Ar-ge çalışmaları sayesinde cihazları daha iyi ve kullanışlı hale getirmeye çalışmışlardır. Bu ürünlerden bir tanesi olan nova 716 cihazı uzunluk kablosu çift ve tek kişi frekanslı veya frekansız kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Cihaz da 3 farklı frekans modu var bunlar Altın, Gümüş ve Boşluk bu seçtiğiniz modlara  göre cihaz sinyali ayarlamakta ve kullanımı kolaylaştırmak amaçlanmıştır.

En iyi alan tarama fiyatları için Uğur Elektroniğin internet adresi ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Alacağınız bu Alan tarama dedektörlerinin eğitimlerini veya videolarınız izlemeniz tavsiye edilir. Çünkü alan taramaların belli bir çalışma prensibi yoktur. Cihaz size bir enerjinin üzerine geldiğiniz de çarpı yapacaktır ve bu çarpı üzerinden ayrıldıktan sonra tekrar açılacaktır. Alan tarama cihazı kullanırken daha çok yeni başladıysanız  bu cihazı kullanmaya tek kişi kullanım önerilmez çünkü cihaza hakim olmadığınızdan yanılmalara sebep olacaktır. Daha iyi ve sağlıklı bir kullanım istiyorsanız iki kişi karşılıklı kullanmalıdır rüzgar, el titremesi gibi etkenlerden etkilenmemesi sağlanmalı.

Alan tarama Fiyatları ve cihaz hakkında bilgi için 0216 310 95 77 arayabilir müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 Oy, Ortalaması: 0,00 Verilen 5)
Oy Vermeniz İçin Lütfen Üye Olun.
Loading...
İşaret Bilgisiz Define Dedektörsüz Bulunmaz...!
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Reklam
Abone Olun Güncel Kalın.

  • 1349 Kayıtlı Üye
  • 453 Konu
  • 457 Cevap
  • Son Üye Recep.poyraz
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (1)
  • SÜPER MODERATÖR (2)
  • MODERATÖR (1)